Já v Narutu od Aya Shiroi

22. prosinec 2008 | 18.43 |
hikari
Jméno: Hikari Huuga
Věk: 12
Vesnice: skrytá v Listí
Hodnost: genin / Medic-nin
Hikari se narodila ve vedlejší větvy klanu Hyuuga. Je to vlastně mladší sestra Nejiho a má sestřenici Hinatu a Hanabi. Jelikož byla ve vedlejší větvy, měla dostat tu pečeť Hyuuga. Hikari se té pečeti bála a prostě odmítala jí dostat. To rozrušilo hlavní větev a začali ji vyhrožovat. Hikari se ale nedala a začala před nimi utíkat. Téměř všichni běželi za ní ale Hikari prostě ne a ne zastavit.
Potom ji chytili někde na ulici, kde na ně koukali všichni kolemjdoucí. Hikari se pořád snažila vykroutit se jim a různě sebou škubala a na té ulici vyvedli teda pěknou scénu. Dokonce na ně koukali i někteří z klanu Uchiha(to ještě byli živý). Jeden z hyuuga klanu se chystal přede všemi dát tu pečeť a jak se k Hikari přibližoval, Hikari měla větší strah a najednou se vní začalo něo probouzet.
Kolem ní byla vidět spirálovitá bílostříbrná chakra a Hikari se začali měnit oči a také ji vyrůstali špičaté zuby, ocas a uši. Chakra kolem ní sílila a sílila a skoro všichni začali utíkat pryč. Někteří z klanu Uchiha nabídli pomoc členům z Hyuuga klanu. Hikari už nebyla Hikari, nýbrž pětiocasý démon Houkou. Někteří to též poznali, někteří si mysleli své hovadinky. Po nekonečně dlouhém boji s Hikari-houkou se jim nějak podařilo zpátky zapečetit déona a na tu Hyuuga pečeť se vykašlali.
Po několika dnech byl poslední den akademie, a to bylo rozdělování do týmů. Půlka třídy nechtělo s Hikari být, protože je naočkovali spoutstou kecami jejich rodiče. některým to bylo jednu(viz. Shika) a někteří to ani nevěděli, co se stalo. Hikari přiřadili se sasukem a to všechny holky strašně rozčílilo. Hikari to nechápala, protože se s Uchihou ze začátku moc nebavila a nebyla jeho fanynka. Jednou po škole o prázdninách Hikari spěchala do knihovny za tetou jí pomáhat(šla už moc pozdě) a jakmile zabočila za roh domu, někoho omylem srazila.
Oba dva spadli a Hikari byla první na nohou a pomáhala se zvedat tomu dotyčnýmu.
Byl to Sasuke. Hikari se začala červenat, protože se na misích a tréninkách lehce zblížili a Hikari se před ním začala stydět. Sasuke se jí rychle zeptal, jestli by sním nešla dnes večer ven. Hikari souhlasila a znova běžela do té knihovny.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře