Důležitá rozhodnutí

19. leden 2010 | 19.40 |
› 

Trvalo pár dní než jsem tenhle "proslov" dala dohromady,pak jsem se ještě rozhodovala jestli to sem vůbec dám.....více perex

1.Mám new layííííQ...už jarní ale mně se mocky líbí xDD


2.Přemýšlela jsem o tom že blog pozastavím nebo rovnou zruším,ale nic takového zatím nechystám.Totiž chtěla jsem,ale nevydržela bych.Vůbec ted nestíhám kvůli škole.Rodiče po mně chtěj na konci roku samí jedničky,tss to je fakt vopruz!Ik dyž ted budu mít asiQ tři dvojky...stejně prej musim mít samí jedničky *žvatly žvatly žvatly* .
 

3.RUŠÍM VŠECHNY SPOLEČNÉ POVÍDKY do kterých jste přihlášení.Myslím to vážně.Už přes půl roku do toho textu čumim a nenapíšu ani slovo!!!Nic mně nenapadá,fajn měcís de i třeba tři ale je to už fakt přees půl roku.A to už je fakt dost divný.Asi jsem vás pěkně naštvala,nebojte mně to taky štve..holt co se dá dělat.Ale aspon jedna dobrá zpráva,na konci tohoto článku bude přihláška do new povídky.Takže doufám že ta mi vyjde.
 

4.Asi taky pěkně štvu ty,co si u mně něco objednali,mno budete si muset ještě chvíli počkat.Já se snažííííím :(( .Fajn,nechci vypadat jako nějaký nevinátko a dělat jak je to těžký ale je,když mi každej druhej den najednou jde a pak net nejde,tak fakt nwm co s tim *brečí* .Někam s tim zajdu,a už se pokusim zjistit co s tim.Takže když mi třeba v tu chvíli netíííQ nejde,jsem u bráchy...a to neni zadarmo xD .Takže plosííííííííím se mnou mnějte strpení.
 

5.RUŠÍM VGS.A proč??Do dalšího kola mi to snad poslal jen jeden člověk.Kdyby aspon dva..ale..mno nic.
 

6.Neobíhám SB-Nestíhám.Jak už jsem říkala,nestíhám.Ale do dalšího týdne se pokusim nějak si zařídit dny,podle toho abych svá Sbééška nezanedbávala.A ještě jsem ani neodepsalaněterým lidičQám co mi o SBškání napísali.Takže to tak ymusím udělat.
 

7.Asi od března budu chodit na fotbalový tréninky,ale ještě nwm.Takže zas mín času,ale co.Všichni máme málo času a debilní učitele(nemám pravdu??).
 

8.Asi proběhne MEGA-REKONSTRUKCE.totiž už zas se tu tak nějak nevyznám.
 

9.Pokusím se pár věci udělal o víkendu.A taky musím získat inspiraci pro povídky na přání,kresby na přání a kresby pro SB.TwT fakt nemám inspiráciu TwT.
 

10.Tak a přihláška do té NEW POVÍDKY bude v dalším článku.Ju a ta povídka se jmenuje Lovely Life Stories(Přihláška bude zítra)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Důležitá rozhodnutí nikinka 20. 01. 2010 - 14:44
RE: Důležitá rozhodnutí otaku-chan 20. 01. 2010 - 20:19
RE: Důležitá rozhodnutí sandi ♥esbénko♥♥♥ 20. 01. 2010 - 22:17
RE: Důležitá rozhodnutí mitsuki lofe you sb 21. 01. 2010 - 16:45
RE: Důležitá rozhodnutí hichigo ikasoruk 21. 01. 2010 - 20:26