Yondaime

30. září 2008 | 06.48 |
› 

Pravé jméno: Namikaze Minato

Narozeniny: 25. ledna
Typ krve: B
Výška: 179.2 cm
Váha: 66.1 kg

Dokončení akademie: 10
Chuuninem: ?

Mise:
D-Rank: 122
C-Rank: 147
B-Rank: 216
A-Rank: 323
S-Rank: 39

Namikaze Minato byl Čtvrtým Hokagem Konohy. Byl to také Narutův otec, ale jak to vypadá (a já si to myslím) Naruto o tom neví. Konoha ho oslavuje jako hrdinu, který zachránil Konohu. Když na ní zaútočila Devítiocasá liška (Kyuubi no Youko), obětoval se aby mohl provést Fuuinjutsu Shiki Fuujin. Tím mohl zapečetit Kyuubi. Nikdo zatím neví, proč lišku zapečetil do Naruta. Protože je toto jutsu neobyčejně silné, potřebuje také oběť - zabije uživatele. Yondaime se tedy obětoval pro dobro vesnice.

Minato byl znám jako Žlutý blesk z listové. Jeho hlavní technikou bylo Hiraishin no Jutsu - technika lítajícího boha blesku. Díky speciální kunai se mohl teleportovat tam kam byla vržena. Díku tomu vždy překvapil něpřítele. Při velké válce (V manze je to část označovaná jako Kakashi Gaiden) měli ninjové dokonce nařízeno utéct, jakmile ho uvidí. Také byl senseiem Hatake Kakashiho, Uchihy Obita a Rin (příjmení neznám).

A teď pár věcí o tom, jak si většina lidí (kteří nečtou mangu) myslí, že Minato je Akatsuki Leader. NENI TO PRAVDA. Už od dílu 365 nebo nějak tak se objevila skutečná podoba Akatsuki Leadera, s Minatem měl společnej maximálně obrys, navíc Minato neměl Rinnegan (to jsou ty kroužkovaný oči). A jestli mi chcete namluvit, že máte důkazy, jak Naruto a Kakashi objevili Akatsuki Leadera. ten sundal klobouk a byl to Minato, neboli kapitola 400, je falešná. Teď když tohle píšu sice ještě neni, ale nic nenapovídá tomu, že by se mělo za 3 díly odehrát souboj Naruto X Akatsuki Leader.

Překlad jména:

Namikaze - vítr a vlny

Minato - přístav, také běžné jméno

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 4 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře