Kabuto Yakushi

29. září 2008 | 21.05 |

Jeho hlavním úkolem bylo sledovat talentované ninji, hlavně se zajímal, jak si vede Uchiha Sasuke, protože ten byl důležitý pro další fázi Orochimarova plánu. Nějaký čas pobýval v Listové s Akadem Yoroi a Tsurugim Misumi, aby mohl sbírat informace. Tyto informace ukládal do karet, které s sebou vždy nosil.

Sedmkrát propadl u Chuuninské zkoušky (během 4 let), skrýval své skutečné schopnosti. Ačkoli Kabuto v Listové vystupoval jako Genin, přesto byl schopen postavit se jako rovnocenný soupeř geniálního ninji Hatake Kakashiho. Když bojoval s Tsunade, prohlásila, že jeho pochopení technik a ráznost je vyšší než, když byla sama mladá.

Kabutova povaha a tendence dělat dobré skutky (pomohl Hinatě během Chuuniské zkoušky) z něj činí asi nejzáhadnější postavu v seriálu.

Kabuto se narodil 29. února. Na začátku seriálu mu bylo 20 let. Je 176,2 cm vysoký a váží 65 kg. Momentálně je hledaným ninjou (Nukenin), jeho poslední známá hodnost byla Genin.

Překlad a význam jména:
Yakushi je japonské jméno pro Buddhu Lékařství.
Kabuto - část japonského názvu oměje (Torikabuto, 鳥兜), rostliny, která zmírňuje bolest, ale může i zabít, což se hodí k tomu, jak byl popsán jeho charakter.
Kabuto také znamená helma. Společně s Akado Yoroi (brnění) a Tsurugi Misumi (meč) tvoří trio helma-brnění-meč.

Techniky:
Shousen Jutsu (Záhadná dlaň)
Nehan Shouja no Jutsu (Chrám nirvány)
Shikon no Jutsu (Technika mrtvé duše)
Innyu Shoumetsu (Tajné léčení závažných zranění)
Kawarimi no Jutsu (Přemístění)
Meisai Gakure no Jutsu (Maskování)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře