Kiba Inuzuka

29. září 2008 | 19.53 |

Inuzuka Kiba patří do týmu 8, další členové jsou Hyuuga Hinata a Aburame Shino. Jejich senseiem je Yuuhi Kurenai. Kiba je hlasitý a akční Genin. pochází z rodiny Inuzuka, která je známa tím, že používá Ninken (Ninja-psy) v bitvách. Kiba má svého ninja psa Akamaru, kterého má stále u sebe. Je s ním dokonce schopný komunikovat. To mu umožňuje získávat více informací, protože Akamaru má mnohem lepší čich a sluch. Spolu také provádějí mnoho ninja technik.

Kiba, ale i další členové jeho týmu, Hinata a Shino, jsou velmi dobří ve stopování a technikách přežití. Mezi nimi jsou velmi dobré přátelské vztahy. Kiba se o Hinatu stará jako její starší bratr. Celý tým spolu tráví spoustu času, protože mají záliby, které jim to dovolují. Kiba cvičí Akamaru, Hinata trhá květiny a Shino sbírá brouky.

Překlad jména:
Jméno "Inuzuka" znamená "dům psů", patří ke klanu, který byl jeden z nejsilnějších v japonské prefektuře Chiba během období Edo. Jsou známí jako "Psí bojovníci" a uctívají Inu ("pes"). Jméno "Inuzuka" také pochází z Hakkenden, románu o psu samurajovi. "Kiba" znamená "tesák".

Techniky:
Juujin Bunshin (klon člověk-zvíře)

Gatsuuga (dvojitý ostrý tesák)

Garouga (dvojitý vlčí tesák)

Shikyaku no Jutsu (technika čtyř tlap)

Jinjuu Konbi Henge: Soutourou (kombinovaná přeměna člověk-zvíře: dvouhlavý vlk)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře