Asumo Sarutobi

29. září 2008 | 19.48 |

Asuma je jounin ze Skryté Listové vesnice. Velí týmu 10. ve kterém je Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a Yamanaka Ino. O Asumovi se toho moc neví, pouze, že má rád polehávání a odpočívání a neustále kouří cigaretu(ten musí mít krásný plíce XD). Ale také se dobře stará o své studenty, o které se často i strachuje.Říká, že se jeho tým skládá ze "žrouta", "uřvané pusy" a "flákače". Svůj tým proto také považuje za jeden z nejlínějších ze všech v celé historii Listové. Zdá se, že Asuma chodí s Yuuhi Kurenai.(V shippudenu se však dovídáme že se i vzali) Jednou toto Kakashi zmínil a Asuma hned raději změnil téma rozhovoru.

Podle jména si každý myslí, že Asuma je příbuzný s Třetím Hokagem Sarutobim(což je pravda:)) Šerpa, kterou má Asuma pod vestou znamená, že Asuma byl členem skupiny ninjů zvané Dvanáct strážných ninjů, znak na jeho šerpě znamená oheň. (skupina loajálních a velice schopných ninjů ze Země Ohně. Byli to ninjové určení k doprovodům a ochraně vládců ze Země Ohně.

Tito ninjové se dají rozpoznat podle incignie Země Ohně na jejich opasku. Pro jejich vyjmečné schopnosti byli tito ninjové velice obávaní a na každého z této frakce byla vypsána nemalá odměna kriminálními živly.)

Asuma k boji používá speciální boxer s čepelí na konci. Pomocí Chakry dokáže tyto čepele prodloužit a zranit tak nepřítele, i když se ho čepel fyzicky ani nedotkne. Narodil 18. října a na začátku příběhu mu je 27 let. Má hnědé oči a černé vlasy. Měří 190,8 cm a váží 81,6 kg. Je jouninem v Listové.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře