Soutěž 0.3-Vyhodnocení

28. červen 2009 | 07.58 |
› 

Hanishka-55b

Hikairi se prochází po cestě v Konoze, když se jí do mysli vloudí ten tmavovlasý chlapec.
"Sasuke Uchiha..." povzdychla si Hikairi nad tím, že nikdy nebude její. Nikdy jí nebude milovat a nikdy jí nemiloval.
"Ach ta láska..." povzdychla si. Došla na cvičiště a házela jeden kunai za druhým.

Kolem šel Sasuke a sledoval ji. Uvědomil si, že tyhle hody ho učil Itachi, ale on se to nikdy nenaučil. Potichu přešel k ní a jeden kunai chytil.

"O-omlouvám se!" vyjekla Hikairi a utíkala k Sasukemu.
"Nestalo se ti nic?" ječela a prohlížela si ho. Sasuke se tomu jen přitrouble usmál.
"Kde ses to naučila?" spustil.
"Někde jsem to viděla a od té doby to stále cvičím. Už od mých 6 let..." povzdychla si Hikairi a podívala se pyšně na kunai. "Už to umím natolik, že se nemusím na ten terč ani dívat, když házím," pochválila se.
"Skvělé....mohli bychom trénovat spolu," pousmál se Sasuke. Hikairi zářila samým štěstím.

Týdny plynuli a tihle dva se víc a víc sbližovali. Jednoho dne jí Sasuke překvapil a na cvičišti připravil malý piknik.
"Sasuke?" podívala se zmateně přicházející Hikairi. "Cos to udělal?" ušklíbla se.
"Pro nás dva..."
‚Ach...jak krásně zní ty slova nás dva...‘ říkala si v duchu Hikairi. Přisedla si k Sasukemu a začali si povídat a jíst.

Sasuke vycítil příležitost a políbil ji. Od té doby spolu chodí. Poté se vzali a teď mají dvě Uchiha děti.

Aki-55b

Hikairi se procházela po náměstí. Spatřila jakousi postavu. Poznala ho, nechtěla ho ztratit z dohledu a proto ho sledovala. Ano, byl to známý Sasuke Uchiha. Zašel kamsi za roh a poté zmizel do lesa. Hikairi ho málem ztratila, ale ona se nevzdala. Viděla černou postavu jak mizí v lese. Šla za ní. Zalezla do lesa. Nikde nikoho neviděla, jen tmu. Šla hloub a hloub a měla pocit, že jí někdo sleduje. Měla pravdu, Sasuke jí byl v patách a ona o tom ani nevěděla. Otočila se. Stáli si v tváří tvář. Začal jí slíkat pohledem. Ona mu jeho svůdné pohledy oplácela a každou vteřinu si byli čím dál tim blíž, až se nosy dotýkali. Nevydržel to a vášnivě jí políbil. Jen tak tam stáli uprostřed lesam uprostřed tmy a líbali se. U toho ale nezůstali. Sasukeh zvrhlík jí sundal triko i sukni a něžně jí položil na zem, do jemné a orosené trávy. Vyslíkla ho z trička i kalhot. Spodní prádlo nechala na něm. Sasukeho dlouho nevydržel, podlehl a za pár vteřin byli oba nazí. Milovali se, bylo to jako věčnost. Nádhera.

Gaarinka-55b

Nečekané schledání
Hikairi už nevyděla Sasukeho asi 5 dní a šíleně se jí po něm stízkalo. Sasukemu který dostal šílenou misi se taky po Hikairi a jejich sladkých rtech stízkalo. A tak oba šíleně mislely na toho druhého. No, ale kde su vzal tu se vzal Naruto. Kterému se nelíbylo, že je Sasuke smutný a tak se rozhodly mu napsat dopis a Hikairi taky, že se chcou oba setkat u stromu. Naruto to nečekal, ale oba mu nato skoly a přišla tam. Byly štastní, ž vydí jeden druhého a dlouho si povýdala, ale Naruto skovyný za keřem je pozoroval a pak ho to už přestalo bavit a tak šel prič. No, ale jak vyšel tak se Hikairi se Sasukem začaly líbat a stoho se Naruto kousek od nich zarazil a to i oni. Konec

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře