...Jak se věci mají...

17. červen 2009 | 20.09 |
› 

Takže ROZHODNUTO už vím co a jak..nějak přibližně....

Za 1.Omlouvám se mocinky všem SB že neobíhám,ale od víkendu se pokusím o svůj ''Rekord'' a obíhat co nejvíc to půjde VÁŽNĚ!Ale pokusím se o to,pokusím se vám to ted i slíbit.Ale pak nastává problém.Od pondělka do pátku(22.6.-26.6.) jsem na ŠvP takže tu nebudu a nebudu moc teda..mno ale pak budou prázdniny a všechno bude jednoduše OK

2.Možná jste si všimly že ted tu celkem přibývají články,mno rozhodla jsem se že na tom celkem máknu,xD samý colorizace.Ale co apson přidávám a stále ted něco dělám.Mno ale nebojte,bude tu toho mnohem víc.

3.Pořád nevím jestli mám dělat ''třídění SB''.Přeci jen já ted moc skoro VŮBEC neobíhala a váš ostatní bych měla třídit?Mno,nepříjde mi to moc spravedlivé.Prosíííííííííím poradte!!!!

4.Nové rubriky BUDOU dám vám jen příklad např. ''Pomoc pro SB'' víc vám toho o tom neprozradím.

5.Soutěž bude,ta VGS a mylsím žě udělám ještě nějaké

6.Zruším VK(virtuální Konohu)na tomto blogu ptže už jsem DĚSNĚ dlouho nezadala úkol,skoro nikdo nesplnil minulej úkol a už mně to takhle nebaví.Ale možná udělám novou,takže tak nějak.

7.Prosím nějakou kritiku a taky malilililinkou radu!!!!!!!!§Ale ted už jdu koukat na comeback,doufám že etě nezačal!!!!!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: ...Jak se věci mají... kantahami 17. 06. 2009 - 20:15
RE: ...Jak se věci mají... hanisshka ♥sb♥ mtmr 18. 06. 2009 - 21:38