Misa Amanová

3. březen 2009 | 21.00 |
Misa Amanová (弥 海砂, Amane Misa) Dívka s obrovskou nákloností ke Kirovi. Misa je populární idol v Japonsku. Je nedokonalá a často o sobě mluví ve třetí osobě ve snaze být hezká. Misa je zcela věrná Lightovi a jednou řekla že si ho zamilovala na první pohled. Light jí však pouze využívá pro své plány, protože Misa má Zápisník Smrti a Shinigamiho Oči (Což jí stojí polovinu jejího zbývajícího života). Misa je velmi věrná Lightovi, protože zabil vraha jejích rodičů, který nebyl odsouzen.
Míisa Amane se o model, herečka, vrah a je zabouchnutý s původním Kirou. Díky Kirovi, trestá, kdo zabil její rodiče zabili při návratu. Vzhledem k tomu Misa cestuje do Japonska najít a setkat se s Kirou
Má druhá poznámka smrti, vzhledem k tomu, aby ji Rem. Díky mají Smrt poznámka, že se oko obchod s Rem a vidím lidi jména a životnosti nad jejich hlavami, pokud je také držitelem Smrt poznámka, v tom případě, že je vidět pouze jeho jméno. To je, jak se jí z částky, která je vlastně Kira a začíná její romance s Light. Věci komplikovat, pokud to jde, ale nechci to zkazit všechno.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Misa Amanová versuylla 03. 03. 2009 - 21:10