Další mise u Akimi

28. únor 2009 | 07.30 |

Popis o seriálu Naruto:
ehm..takže seriál Naruto vymyslel Masashi Kisimoto který se narodil 8. listopadu roku 1974(více perex)

Jak měl Naruto původně vypadat:
Šok první aneb jak měl vypadat Minato Namikaze(Yondaime):


Šok druhý aneb Sandaime měl být pes:


Šok třetí aneb Jirayova otázka:

Šok čtvrtý aneb Kyuuby a brýle?:


Šok pátý aneb žádný Gamabunta ale obří čínský drak:


Šok šestý aneb co měli svitky dokázat?:

Šok sedmý aneb hlavy na skále:

A takhle mělo Naruto dříve vypadat....myslím že je dobře že se to změnilo na to co je ted....

Město Naruto:

Naruto ondo:

Naruto Ondo, Slovo "Ondo" v podstatě znamená, taneční nebo zpívající sbor. Tuto písničku nazpívali Junko Takeuchi, která dabuje Naruta a Akamaru, Nakamura Chie, dabérka Sakury, a Shotaro Morikubo, který dabuje Shikamara.

Sexy no jutsu:

Říká vám něco sexy technika? Pravda, v tomhle znění to je pro mnohé asi trochu širší pojem. V tom případě trochu zmenšíme okruh. Co takhle Oiroke no jutsu? Či Sexy no jutsu? Ano mám na mysli Narutovu oblíbenou techniku, jejíž podstatou je proměna ve sličnou nahotinku. Čímž obvykle vyvolá u pánů, mimo jiné, divoké krvácení z nosu.

Určitě vás už někdy napadlo, co kdyby "Sexy no jutsu" použili i další pánové ze série. Nebyli jste sami, napadlo to i spoustu fanartových tvůrců. Ovšem co když nám to postavy okomentují sami? No jen si to poslechněte, nejedná se o žádný fake, jde skutečně o hlasy, které slýcháte v anime.

zdroj: konoha.cz

Bylo založeno 15. března 1947 a v současnosti zde žije přes 64 000 obyvatel. Město je známé hlavně díky vírům Naruto (Naruto Whirlpools), které jsou oblíbenou turistickou atrakcí.

Najdete zde i slavné chrámy Ryozenji a Gokurakuji, dva z celkem 88 chrámů na poutní cestě zvané "Shikoku". Všechny chrámy údajně navštívil vážený buddhistický mnich Kukai (narozený roku 774 ve městě Zentsuji v prefektuře Shikoku). Tato tradiční pouť je dlouhá 745 mil (1200 kilometrů) a projít ji celou může trvat i šedesát dnů.
Ti, kteří pouť dokončí jsou pak známí jako "o-henro-san" a snadno je rozeznáte podle bílého oblečení, rákosových klobouků (takových, jako mají Akatsuki, jen bez těch fáborků a rolniček Laughing out loud) a vycházkových holí.

V Narutu se nachází také Ohnaruto, visutý most, který spojuje Naruto a Kobe. Byl dokončen v roce 1985, vede nad úžinou Naruto (zde jsou Naruto Whirlpools) a jeho rozpětí činí 876 metrů. Což mu bohatě postačilo k získání 25. místa mezi největšími mosty světa.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Další mise u Akimi sakura3021 28. 02. 2009 - 07:56
RE: Další mise u Akimi gsad 12. 05. 2009 - 16:23